25 April 2024
ponedjeljak, 15 Juli 2013 20:01

Zlatibor: Čelik-Sloboda(Užice) 1:1

Završena je Čelikova posljednja pripremna utakmica na Zlatiboru između Čelika i Slobode iz Užica, člana Jelen super lige Srbije, objavio je fb sportzdk. Rezultat je 1:1 (0:1). Sloboda je povela u 10. minuti, a Čelik je izjednačio u 66. minuti. Strijelac za Čelik je bio Alen Dedić.

Za Čelik su igrali: Nurković (Hinović),Mišić, Jusić, Horić, Lakičević, Bajraktarević, Popović, Stajić, Dedić, Ribić, Mešanović. Još su igrali: Alispahić, Jaganjac, Duvnjak, Gojković, Grahovac, Jakupović, Bureković. Čelik je na pripremama na Zlatiboru ostvario dvije pobjede (Zlatiborac 2:0 i Jedinstvo Putevi iz Užica 2:1), i dva remija (Rad iz Beograda 1:1 i Sloboda iz Užica, takođe 1:1). Ekipa Čelika sutra se vraća u Zenicu. Utorak je slobodan dan, a u subotu je na Bilinom polju generalna proba protiv drugoligaša iz HNL, Cibalije iz Vinkovaca.