Printaj ovu stranu
ponedjeljak, 08 April 2013 18:53

Nico na turniru u Sloveniji

Takmičari Karate kluba "Nico" Zenica Adna Sofić i Armin Babović su u .u sastavu Reprezentacije BiH nastupili na Međunarodnom prvenstvu u Sloveniji. Na takmičenju je učestvovalo preko 300 takmičara iz nekoliko zemalja koji su činili veoma jaku konkurenciju. Naši predstavnici su nastupili u svojim kategorijama u katama i borbama gdje su pokazali da se mogu ravnopravno nositi sa najboljim karatistima regije. Adna Sofić je u disciplini borbe osvojila odlično treće mjesto i bronzanu medalju, a Armin Babović se

drugom krugu povredio i izgubio borbu od aktuelnog prvaka ovog takmičenja.

Naša reprezentacija je na ovom takmičenju osvojila prvo mjesto i pobjednički pehar u ukupnom poretku ekipa učesnika gdje smo osvojili najviše medalja. Dio atmosfere možete pogledati na fotografijama sa našeg facebook profila:  http://www.facebook.com/media/set/?set=a.123430794514973.1073741832.100005441580618&type=1

Ovo će takmičenje za naše takmičare predstavljati jedno iskustvo više, a u narednom periodu Karate klub "Nico" će nastaviti sa pripremama za domaće Otvoreno prvenstvo "Kumite-2013" u Zenici i Otvoreno prvenstvo Pale.