utorak, 25 Decembar 2012 03:25

BiH - Hrvatska 2:1 (futsal)

U Bihaću su igrale futsal reprezentacije Bosne i Hercegovine i Hrvatske. Nakon 40 minuta bespoštedne borbe naši reprezentativci su pobjedili rezultatom 2:1.  Ljubitelji malog nogometa u Bihaću, njih oko 2.000, su mogli uživati.  Naša reprezentacija je bolje otvorila susret, imala je više od igre, ali su gosti iz Hrvatske prvi došli do prednosti od 0:1. Strijelac je bio Jurjević.

Međutim, reprezentacija Bosne i Hercegovine, pod vođstvom selektora Bore Matana, nije gubila glavu i preko Anela Radmilovića je uspjela izjednačiti, pa se na odmor otišlo sa neriješenih 1:1. U drugom poluvremenu obje reprezentacije su imale po par izglednih prilika, a pobjedu našem nacionalnom timu donio je Nihad Kahvedžić. Konačnih: BiH – Hrvatska 2:1 (1:1).