06 Juli 2020
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
srijeda, 21 Novembar 2012 11:41

Sport na TV-u do nedjelje

Sportcentar je objavio, a mi prenosimo raspored sportskih prijenosa mečeva na TV kanalima koji su dostupni većini korisnika, bilo da koriste Telemach kablovski sistem u Zenici, nekog drugog operatora ili imaju vlastitu satelitsku TV antenu. Za sve fanove sporta, bogatstvo u narednim danima izgleda ovako : 

SRIJEDA, 21. NOVEMBAR
Sport Klub 20.30 - Rukomet, Španska liga: Rayo - Barcelona (live)
Sport Klub 20.30 - Rukomet, Španska liga: Atletico Madrid - Granollers (live)
Arena Sport 2 20.45 - Fudbal, Liga prvaka: Schalke - Olympiakos (live)
Arena Sport 3 18.00 - Fudbal, Liga prvaka: Zenit - Malaga (live)
Arena Sport 3 20.45 - Fudbal, Liga prvaka: Ajax - Borussia Dortmund (live)
Arena Sport 4 20.45 - Fudbal, Liga prvaka: Anderlecht - Milan (live)
OBN 20.45 - Fudbal, Liga prvaka: Manchester City - Real Madrid (live)

 

ČETVRTAK, 22. NOVEMBAR
Sport Klub 17.00 - Košarka, Euroliga: CSKA - Partizan (live)
Sport Klub 17.00 - Košarka, Euroliga: Olympiakos - Efes (live)
Sport Klub+ 20.45 - Košarka, Euroliga: Chalon - Alba (live)
Sport Klub+ 19.00 - Košarka, Euroliga: Fenerbahče - Union Olimpija (live)
Sport Klub+ 20.45 - Košarka, Euroliga: Barcelona - Rytas (live)
Sport Klub 3 20.45 - Košarka, Euroliga: Armani - Cedevita (live)
Sport Klub 4 20.45 - Košarka, Euroliga: Unicaja - Prokom (live)
Arena Sport 1 18.00 - Fudbal, Evropska liga: Rubin - Inter (live)
Arena Sport 2 19.00 - Fudbal, Evropska liga: Basel - Sporting (live)
Arena Sport 2 21.00 - Fudbal, Evropska liga: Marseille - Fenerbahče
Arena Sport 3 18.00 - Fudbal, Evropska liga: Anzhi - Udinese (live)
Arena Sport 3 21.00 - Fudbal, Evropska liga: Steaua - Stuttgart (live)
Arena Sport 4 19.00 - Fudbal, Evropska liga: Lazio - Tottenham (live)
Arena Sport 4 21.00 - Fudbal, Evropska liga: Liverpool - Young Boys (live)

 

PETAK, 23. NOVEMBAR
Sport Klub 20.45 - Košarka, Euroliga: Montepaschi - Maccabi (live)
Sport Klub + 20.45 - Košarka, Euroliga: Real Madrid - Khimky (live)
SK Prime 19.00 - Košarka, Euroliga: Bešiktaš - Bamberg (live)
SK Prime 21.30 - Fudbal, Primera: Real Sociedad - Osasuna (live)
Sport Klub 3 20.45 - Košarka, Euroliga: Cantu - Panathinaikos (live)
Arena Sport 1 20.45 - Fudbal, Ligue 1: St. Etienne - Valenciennes (live)

 

SUBOTA, 24. NOVEMBAR
Sport Klub 13.45 - Fudbal, Premiership: Sunderland - WBA (live)
Sport Klub 16.00 - Fudbal, Premiership: Everton - Norwich (live)
Sport Klub 18.30 - Fudbal, Premiership: Aston Villa - Arsenal (live)
Sport Klub 20.45 - Fudbal, Švicarska liga: Sion - Grasshoppers (live)
Sport Klub+ 16.00 - Fudbal, Premiership: Stoke - Fulham (live)
Sport Klub+ 21.30 - Fudbal, Portugalska liga: Benfica - Olhanense (live)
SK Prime 12.30 - Fudbal, Ukrajinska liga: Vorskla - Volyn (live)
SK Prime 16.00 - Fudbal, Primera: Rayo - Mallorca (live)
SK Prime 18.00 - Fudbal, Primera: Valladolid - Granada (live)
SK Prime 20.00 - Fudbal, Primera: Malaga - Valencia (live)
SK Prime 22.00 - Fudbal, Primera: Betis - Real Madrid (live)
Sport Klub 3 16.00 - Fudbal, Premiership: Manchester United - QPR (live)
Sport Klub 4 16.00 - Fudbal, Premiership: Wigan - Reading (live)
Sport Klub 5 18.00 - Fudbal, Belgijska liga: Beerschot - Anderlecht (live)
Arena Sport 4 18.30 - Fudbal, Grčka liga: AEK - Levadiakos (live)
Arena Sport 4 20.45 - Fudbal, Seria A: Palermo - Catania (live)
Eurosport 2 15.30 - Fudbal, Bundesliga: Bayern - Hannover (live)

 

NEDJELJA, 25. NOVEMBAR
Sport Klub 12.30 - Fudbal, Holandska liga: Roda - Ajax (live)
Sport Klub 19.00 - Fudbal, Primera: Atletico Madrid - Sevilla (live)
Sport Klub 21.00 - Košarka, NBA: Brooklyn - Portland (live)
Sport Klub+ 14.30 - Fudbal, Holandska liga: PSV - Vitesse (live)
Sport Klub+ 17.00 - Fudbal, Premiership: Chelsea - Manchester City (live)
Sport Klub+ 19.00 - Fubdal, Portugalska liga: Braga - Porto (live)
SK Prime 12.00 - Fudbal, Primera: Espanyol - Getafe (live)
SK Prime 15.00 - Fudbal, Austrijska liga: Admira - Rapid (live)
SK Prime 17.30 - Hokej, EBEL: Telemach Olimpija - Innsbruck (live)
SK Prime 21.00 - Fudbal, Primera: Levante - Barcelona (live)
Sport Klub 3 12.30 - Fudbal, Ukrajinska liga: Ilichivets - Karpaty (live)
Sport Klub 3 16.00 - Fudbal, Premiership: Southampton - Newcastle (live)
Sport Klub 3 17.30 - Odbojka, Seria A: Modena - Cuneo (live)
Sport Klub 4 17.00 - Fudbal, Primera: Athletic Bilbao - Deportivo (live)
Sport Klub 5 17.00 - Fudbal, Premiership: Tottenham - West Ham (live)
Arena Sport 1 15.00 - Fudbal, Seria A: Pescara - Roma (live)
Arena Sport 1 19.00 - Rukomet, Liga prvaka: Montpellier - Partizan (live)
Arena Sport 3 17.00 - Fudbal, Ligue 1: Toulouse - Lyon (live)
Arena Sport 3 21.00 - Fudbal, Ligue 1: Marseille - Lille (live)
Arena Sport 4 15.00 - Fudbal, Seria A: Torino - Fiorentina (live)
Arena Sport 4 20.45 - Fudbal, Seria A: Milan - Juventus (live)
Eurosport 2 15.30 - Fudbal, Bundesliga: Freiburg - VfB Stuttgart (live)
Eurosport 2 17.30 - Fudbal, Bundesliga: Hoffenheim - Bayer (live)