19 April 2024
ponedjeljak, 20 Avgust 2012 03:20

MNL Nemila: SzBiH

Naš portal je proteklih dana prenio predstavljanje malonogometnih klubova, koji su učestvovali u MNL Nemila 2012 - prenijeli smo izvorne opise organizatora, pa to činimo i kod pobjedničke ekipe.

Dosli smo do kraja predstavljanja ekipa,danas nekoliko interesantnih podataka o ekipi koja je zauzela prvo mjesto. SZBIH je zavrsila ligu kao prvoplasirana ekipa osvojivsi 32 boda,s omjerom 10 pobjeda,dva remija,i dva poraza.Odigrali su 14 utakmica od toga dva sluzbena rezultata.Postigli su 48 golova bez sluzbenih rezultata 42 gola ili 3.5 po utakmici.Primili su 27 ili 2.2 po utakmici to je ujedno i najslabija odbrana od ucesnika u pley-offu zajedno Starom Nemilom.Sedam uzastopnih utakica bez poraza od toga 5 uzastopnih pobjeda.Imaju dva poraza i to oba od ekipa koje igraju pley off,od prvih osam ekipa na tabeli su primili 16 golova,vise od pola ukupno primljenih golova,istim ekipama su postigli 20 golova.Od 04-07-mog minuta postigli 8 golova,u istom periodu Vranduk primio 8 golova.Od 11-15-tog minuta postigli su 15 golova,pet u 15-toj minuti,u istom periodu Vranduk primio 6 golova nijedan u 15-toj minuti.Od 16-20-tog minuta postigli 14 golova,Vranduk u tom periodu primio 10 golova. Od 27 primljenih golova 16 su primili u prvom poluvremenu,Vranduk je u prvom poluvremenu postigao 21 gol.Od 01-04-tog minuta primili 6 golova,Vranduk u istom periodu postigao 4 gola.Od 05-10-tog minuta SZBIH primila 10 golova,Vranduk je u istom periodu postigao 12 golova.Od 11-15 primili tek tri gola,Vranduk je u tom razdoblju pogodio 2 puta.Od 16-20tog minuta primili su 8 golova,Vranduk u istom periodu postigao 5 golova.SZBIH je u 12 utakmica napravila 38 prekrsaja ili 3.1 po utakmici,dobili su sedam zutih i jedan crveni karton.Protiv njih su ekipe u 12 kola napravile 39 faulova ili 3.2 po utakmici,12 zutih kartona ili 1 karton po utakmici i jedan crveni karton.Mec izmedu SZBH i Vranduka je sigurno drbi cetvrtfinala i najinteresantniji meč razigravanja u ovom momentu.Njihova utakmica u ligi je zavrsena pobjedom Vranduka 6:3 pobjeda koja je Vranduku osigurala osmu poziciju.Najbolji strijelac SZBH je Ahmed Huseinović sa 9 datih golova,Bersad Kozlic 8 golova....Cestitke ekipi SZBH na osvojenom prvom mjestu,posljednje dvije lige je osvajala ekipa koja je zavrsavala na prvom mjestu,2007 godine winnersi su bili prvi nakon regularnog dijela lige te u pley offu dosli do potvrde najbolje ekipe.Proslogodisnja liga je ponudila isti scenarij nakon deset kola Karanfil mahal je bila prva na tabeli te nakon razigravanja potvrdila epitet najbolje ekipe.Ostaje da vidimo ko ce bit prvak ovogodisnje lige sigurno najjace lige ikad organizovane na ovom