srijeda, 08 Avgust 2012 19:35

Na Kamberovića polju Čelik je u prijateljskoj utakmici pobijedio ekipu Krivaje iz Zavidovića rezultatom 3-1. Golove su postigli Smriko (dva) i Čolić. Pogledajte zanimljive momente u galeriji Jasmina Hadžića.

Golove za crno-crvene su postigli Smriko u 20. i 22., te novi igrač Čelika Meksud Čolić u 80. minuti, dok je za goste strijelac bio Bajrić u 55. minuti. Bila je ovo test utakmica pred nastavak Premijer lige u subotu, kada će Čelik dočekati Velež, a Vlado Jagodić je priliku dao svim igračima osim Jasmina Mešanovića koji je prehlađen, te Vlade Markovića, koji se još uvijek u potpunosti nije oporavio od povrede. Kao što je poznato utakmica između Čelika i Veleža biće odigrana na Kamberovića polju zbog sanacije Bilinog polja