nedjelja, 06 Maj 2012 23:14

Ha Se Karate Do u Srbiji

Obavještavamo vas da je klub Ha Se Karate Do učestvovao na 6. Karate kupu u Soko Banji- Srbija i da je u konkurenciji 740 takmičara iz 28 karate klubova osvojio 4 medalje i to :

jedna srebrena medalja Damir Čičak u katama pojedinačno, tri bronzane medalje u borbama pojedinačno za Čičak Damira, Ibraković Albina i Smajić Amera.

Pored navedenih takmičara plasman od 4.-8.mjesta u borbama pojedinačno u veoma jakoj konkurenciji ostvario je Bošnjak Nermin. Na osnovu postignutih rezultata klub je osvojio drugo mjesto u plasmanu stranih ekipa te osvojio pehar koji je organizator obezbjedio za prva tri mjesta u konkurenciji domaćih i prva tri mjesta u konkurenciji stranih ekipa. U toku turnira održan je i sastanak svih trenera učesnika sa čelnicima Evropske JKA (Japanska karate asocijacija) gdje je dogovorena buduća saradnja u organizaciji turnira i trenažnog rada sa mlađim polaznicima karate škola.