• There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/100312celikvelez
subota, 10 Mart 2012 16:52

Autor
Ocijeni
(0 glasova)

NK ČELIK – FK VELEŽ 1:1 (1:1) - Zenica, 10. mart 2012. god. - Stadion: "Bilino polje" - Gledalaca: oko 1.000 U utakmici 16. kola (1. kolo proljetnog dijela) Nogometnog prvenstva Premijer lige BiH za sezonu 2011/2012, danas su se, u Zenici, sastali domaći NK Čelik i mostarski FK Velež. Rezultat je, na kraju, bio 1:1 (1:1). Tako se Čelik nije revanširao Veležu za poraz iz prvog dijela prvenstva. Naime, u jesenjem dijelu prvenstva, na stadionu u Vrapčima kod Mostara, pobjedio je Velež sa 2:1. Strijelci: Za Čelik, Avdija Vršajević u 5. minuti, a za Velež, Jugo u 22. minuti. U Premijer ligi BiH Čelik i Velež su do sada odigrali 29 utakmica. Čelik ima 13 pobjeda,Velež 12 pobjeda, dok su četiri susreta završena neriješeno.

Zenicablog vam donosi foto galeriju i izvještaj sa utakmice. VIDEO sa Bilinog, izjave trenera oba tima, ali i neprijatne scene sa Juga, pogledajte u VIDEO PRILOGU koji ćemo emitovati do 19 sati.