08 Decembar 2019
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
srijeda, 05 Juni 2013 16:04

Galerija: Najbolji maturanti 2013.

Načelnik Općine Zenica, Husejin Smajlović, danas je u velikoj sali Općinskog vijeća primio maturante koji su oslobođeni polaganja maturskog ispita.

159 učenika rođenih 1994. i 1995. godine iz zeničkih srednjih škola su sve razrede završili odličnim uspjehom.

 

Svake godine u zadnjih devet godina, zenički načelnik za odlikaše organizuje svečani prijem. Tako je bilo i danas kada im je načelnik Husejin Smajlović uručio knjige, uz novčani iznos od po 100 KM. Od ukupno 1468 učenika 139 je završilo sve razrede sa odličnim uspjehom što znači da imamo 9,5 posto odlikaša. Od tog broja 11 učenika proglašeno je učenicima generacije. Za njih će Općina Zenica obezbjediti stipendije u iznosu od 1.000 KM za prvu, te 1.500 KM za drugu i ostale godine studija.  Uz čestitke odlikašima, načelnik Smajlović im je poručio da nastave raditi i učiti, te da izaberu perspektivan fakultet koji će im obezbjediti radna mjesta kako bi ostvarili svoje ciljeve i želje


KLIKNI OVDJE DA VIDIŠ FOTO GALERIJU JASMINA HADŽIĆA

 

Najbolji među najboljima su Kenan Ibrahimagić  (Prva gimnazija),  Adna Bešić  (Druga gimnazija),  Zlatan Cogo (Opća Gimnazija Katoličkog školskog centra «Sveti Pavao»), Mediha Karić (Ekonomska škola), Orhan Omerhodžić  (Medicinska škola),   Ahmed Muhić  (Tehnička škola), Katarina Perković  (Muzička škola),  Ajla Valjevac  (Mješovita srednja škola). Amir Buljubašić (Mješovita srednja industrijska škola), Amra Isaković (Srednja mješovita škola «Mladost») i  Alma Muratović (Srednja škola za stručno obrazovanje i radno osposobljavanje). 


SPISAK UČENIKA KOJI SU OSLOBOĐENI POLAGANJA MATURE U ŠKOLSKOJ 2012/2013. GODINI

 

 

I - PRVA GIMNAZIJA

 

1.ALICA PARGANLIJA

2.JENETA ŠABIĆ

3.AMNA AVDIĆ

4.SABINA ĆAR

5.ANIDA DEVEDŽIĆ

6.ELDINA DŽULIĆ

7.FARIS HODŽIĆ

8.SELMA IMAMOVIĆ

9.ILMA KOBIĆ

10.AMSAL MUHAREMOVIĆ

11.ILMA MUJOVIĆ

12.ENA NUKOVIĆ

13.SAJRA SUBAŠIĆ

14.DINO BABAHMETOVIĆ

15.AMILA HODŽIĆ

16.MEDINA KRIVIĆ

17.LAMIJA  LUTVIKADIĆ

18.EDVIN KORLAT

19.KENAN IBRAHIMAGIĆ

 

 

II – DRUGA GIMNAZIJA

 

20.FATIMA KOVAČEVIĆ

21.IBRAHIM  STRIKA

22.NEJRA   DAUTOVIĆ

23.HARIS BULJUBAŠIĆ

24.EHLIMANA DIZDAREVIĆ

25.ARMINA HADŽIĆ

26.KASEMA  IBRAHIMAGIĆ

27.DŽENAD KADIĆ

28.DŽENADA KADIĆ

29.ELMA MEHMEDIĆ

30.ALMEDIN TOPOLJAK

31.AIŠA SPAHIĆ

32.LAMIJA BEKTAŠ

33.MAIDA BARUČIJA

34.NAIDA BARUČIJA

35.MIRSADA BUŠATLIĆ

36.AIDA ČAVČIĆ

37.SABINA ČOLOMAN

38.DŽENANA HAMZIČ

39.DŽEMILA  HOTILOVAĆ

40.AMINA  ISAKOVIĆ

41.EDIN KELEŠTURA

42.MELISA SMAILOVIĆ

43.NADIRA  SPAHIĆ

44.AMINA VALENTIĆ

45.DŽEMALUDIN VALENTIĆ

46.ADNA BEŠIĆ

 

 

III – OPĆA GIMNAZIJA – KŠC

 

47.ANĐELA AKRAPOVIĆ

48.DONATA JONJIĆ

49.IVONA LJUBAS

50.MARTINA MALENICA

51.MAJA   PETROVIĆ

52.MIA  ŠERIĆ

53.DAMIR AGAČEVIĆ

54.ENA  KUČUKOVIĆ

55.ZLATAN COGO

 

 

IV – MEDICINSKA ŠKOLA

 

56.EDINA MUŠINOVIĆ

57.NERMIN HUMIĆ

58.HARIS OMIĆ

59.FAHRUDIN ŠABANOVIĆ

60.ADEMA KOVAČ

61.AMILA MRKONJIĆ

62.AMIR SULJIĆ

63.ADNAN SELMAN

64.IVANA ŠUTIĆ

65.SARA BOŠNJAK

66.DINKA DEDIĆ

67.DANIRA ŠARIĆ

68.ORHAN OMERHODŽIĆ

 

 

V – EKONOMSKA ŠKOLA

 

69.LEJLA HORIĆ

70.NEDŽAD HELEG

71.KANITA KARIĆ

72.EMINA  NEZIĆ

73.ŠEJLA DELIĆ

74.ALMIR PORČA

75.MAIDA HODŽIĆ

76.MEDIHA KARIĆ

 

 

VI -  SREDNJA  ŠKOLA ZA STRUČNO OBRAZOVANJE  I RADNO OSPOSOBLJAVANJE, ZENICA

 

77.ALMA  MURATOVIĆ

78.EMINA ODOBAŠIĆ

 

 

VII – TEHNIČKA ŠKOLA

 

79.EMIR DURMIĆ

80.MUJO MEHIĆ

81.ADNAN ALIĆ

82.AHMED BABIĆ

83.MIRZA BORČILO

84.ALMIR HABIBOVIĆ

85.MIRZA  KADIĆ

86.ADI  PAŠAJLIĆ

87.BELMIN PULJIĆ

88.GORAN BAKOVIĆ

89.ELVISA  BULJUBAŠIĆ

90.ZERINA KADRIĆ

91.ANELA  KAHRIĆ

92.BERINA EKINOVIĆ

93.FATIMA HODŽIĆ

94.HARUN KRIVIĆ

95.KEMAL  MARIĆ

96.SAFET  ODOBAŠIĆ

97.ZEHRUDIN MUSLIĆ

98.AHMED MUHICĆ

 

 

VIII – MUZIČKA ŠKOLA

 

99.EMIN ALIĆ

100.IRHAD BARUČIJA

101.SABINA ĆAR

102.ALMA DŽEHVEROVIĆ

103.BELMA MAHMIĆ

104.DŽENIS  MRKONJIĆ

105.ILMA TAJAR

106.KATARINA PERKOVIĆ

 

 

IX – MJEŠOVITA   SREDNJA   ŠKOLA

 

107.MUBINA  ALIHODŽIĆ

108.AJLA KRUJEZI

109.RAŠIDA  BRKIĆ

110.REZIJA ČAJLAKOVIĆ

111.MEDINA RAMIĆ

112.ARMIN ČAMDŽIĆ

113.ZEMINA ČEHIĆ

114.MELDINA ĐIDIĆ

115.ALBIN  ALBIN

116.BELMA  PAŠANBEGOVIĆ

117.HATIDŽA ŠARIĆ

118.BELMIN ČELENKA

119.EDIN TALIĆ

120.AJLA  VALJEVAC

 

X -  MJEŠOVITA SREDNJA INDUSTRIJSKA ŠKOLA ZENICA

 

121.MEHMED HUREMOVIĆ

122.DŽELAL DURAKOVIĆ

123.NEIR SMRIKO

124.BELMIN  VALENTIĆ

125.ADNAN HASANICA

126.AMIR  BULJUBAŠIĆ

 

 

XI -  SREDNJA MJEŠOVITA  ŠKOLA „MLADOST“ U ZENICI

 

127.SAMRA RAKOVIĆ

128.MUBINA VALENTIĆ

129.ADNAN ŠARIĆ

130.HARIS HUSANOVIĆ

131.INDIRA HODŽIĆ

132.BELMIN  MAHMIĆ

133.VAHIDIN TALIĆ

134.AMRA ZATAGIĆ

135.DŽENAN KELEŠTURA

136.AIDA MAHMIĆ

137.HARUN KARIĆ

138.AMILA HODŽIĆ

 

139.AMRA ISAKOVIĆ