• There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/sacelik
subota, 27 Avgust 2011 22:10

Autor
Ocijeni
(0 glasova)

sacelik1Čelik je na Koševu od Sarajeva poraženo 4-2. Pogledajte galeriju fotosa sa tribina i sa terena, jedino i specijalno na Zenicablogu, zahvaljujući našem Jasminu Hadžiću i vašoj svakodnevnoj podršci, dragi Robijaši. Također, pročitajte najzanimljivije detalje iz toka meča.

Meč je počeo u 21 sat, na stadionu Asim Ferhatović Hase.

FK SARAJEVO: Adilović, Čomor, Belošević, Torlak, Dupovac, Bajraktarević, Šćepanović, Suljić, Kojašević, Obuća, Haskić. Trener: Jirži Plišek.
NK ČELIK: Nurković, Nemeljaković, Sadiković, Čović, Isaković, Horić, Purić, Hećo, Hadžić, Šišić, Tosunović. Trener: Elvedin Beganović.

Već u petoj minuti Damir Kojašević je realizovao penal za Sarajevo, nakon što je Isaković igrao rukom u šesnaestercu Sarajeva. Već dvanaestak minuta kasnije Emir Hadžić je stanje vratio na "egal", matirajući Adilovića golom u lijevi ugao njegovog gola. Dvije, te sedam minuta kasnije Dario Purić umalo da dovede Čelik u vodstvo.

Sarajevo ponovno vodi u 31. minuti, nakon što je Obuća uposlen od Asmira Suljića. Veći dio meča Čeliku probleme zadaju njegovi bivši igrači, što još jednom govori o "sjajnim" potezima bivše uprave. U 64. minuti Hadžić dvaput u sjajnoj prilici, drugi udarac zaustavlja prečka. Samo što je ušao, kapetan u 69. matira Adilovića za 2-2, a onda Čelik nastavlja sa napadima.

U osamdesetoj minuti autogolom Šišić dovodi Sarajevo u treće vodstvo, da bi Kojašević uokviru četiri minute sudijsske nadoknade postigao i četvrti gol za domaćina.