• JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: /var/www/vhosts/zeblog/www/arhiva.zenicablog.com/images/olimpiccelik3103
Obavijest
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/olimpiccelik3103
subota, 31 Mart 2012 17:01

Nogometaše Čelika minut je danas dijelio od boda  na stadionu Otoka u Sarajevu, u susretu protiv domaćeg Olimpica. Svoj debi porazom golom u 89.minuti imao je novi trener Vlatko Glavaš, koji je već trenirao Olimpic. Gol za domaćina postigao je Pljevljak. Vi u foto galeriji Jasmina Hadžića pogledajte neke zanimljive momente današnjeg susreta na Otoci, jedino na Zenicablogu.

Sastavi timova:
OLIMPIK: Fejzić, Suljević, Vujčić, Škaljić, Regoje, Zolj (Vidović), Bučan, Muharemović, Harba, Kapić, Pljevljak.
ČELIK: Hinović, Brković, Stupar, Čović, Jusić, Horić, Purić, Travančić (Šišić), Smriko, Isaković, Vršajević.

U utakmici 19. kola (4. kolo proljetnog dijela) Nogometnog prvenstva Premijer lige BiH za sezonu 2011/2012, danas su se, u Sarajevu, sastali domaći Olimpic i Čelik
Rezultat: Olimpic - Čelik 1:0 (0:0)
Strijelac: Pljevljak u 89.minuti.

Sa ovom pobjedom Vukovi su se primakli timovima koji se bore za izlazak na evropsku scenu, dok je Čelik, i pored poraza, zadržao deveto mjesto na tabeli. U četiri proljetna kola Čelik je zabilježio 2 poraza i 2 neriješena rezultata. Čelik je u susret sa Olimpicom ušao novim trenerom, Vlatkom Glavašem. Ovo je treći Čelikov trener u ovom prvenstvu nakon odlaska Borisa Gavrana i Elvedina Beganovića. Sa današnjom utakmicom Čelik ima šest pobjeda, Olimpic pet, a tri utakmice su završene bez pobjednika. U jesenjem dijelu Čelik je u Zenici pobjedio sa 1:0.