Gradska ARENA u Zenici
Početak: u 19:00 sati
Gledalaca: oko 500
Sudije: Dejanović – Marčetić; kontrolor: Džaltur (prema stranici RS BiH).

U utakmici 11. kola rukometne premijer lige BiH, sezona 2012/2013, igrali su zenički Čelik i Krivaja iz Zavidovića. Utakmica je završena rezultatom 43:33 (23:16) za Čelik.

Sastav RK Čelik: Aldin Begagić, Davor Kadić, Edo Martić, Elvis Brkić, Milan Ivančev, Andreas Dominiković, Mirza Dervenčić, Dragan Starčević, Haso Ćosić, Amar Kobilica, Ad. Begagić, Jasmin Beganović, Vidimlić, Milan Duvnjak, Goran Šarenac. (Trener: Ljubomir Miki Filipović).

Sastav RK Krivaja: Purić, Zvedić, Avdić. Šparer, Bjelobrković, Bašić, Smailbegović, Mehić, Huskić, Omerović, Alić Amir, Alić Nedžad, Čebić, Abdurahmanović. (TrenerAdnan Bašić).

Najefikasniji kod Čelika: Davor Kadić (9), Goran Šarenac (8), te Aldin Begagić, Milan Ivančev i Elvis Brkić po 5 golova.
Najviše golova za Krivaju su postigli: Avdić (10), Purić (8) i Zvedić 6 golova.
Sedmerci za Čelik: 6 (4, dvije odbrane golmana);
Sedmerci za Krivaju: 5 (5);
Isključenja: Čelik (8' ) i Krivaja (4' );

Rukometaši Čelika su odlično otvorili utakmicu, poveli sa 4:1, ali su gosti uspjeli izjednačiti na 4:4 i to je bilo jedino izjednačenje u toku utakmice. Nakon tog izjednačenja, Čelik je stekao prednost od nekoliko golova, koju nije ispuštao do kraja utakmice.Od početka utakmice, domaći rukometaši su nametnuli svoj tempo igre i čuvali stečenu prednost, koja je na završetku prvog poluvremena iznosila sedam golova (23:16). U drugom poluvremenu, prednost Čelika se kretala od osam do, najvećih, jedanaest golova prednosti (29:18). Nakon ovog ubjedljivog vođstva domaćih, igralo se, uglavnom, gol za gol, ali su rukometaši Čelika, do kraja susreta, uspjeli sačuvati stečenu prednost i na kraju trijumfovati sa sigurnih + 10 golova (43:33). U finišu utakmice, trener Čelika, Ljubomir Filipović uvodio u igru igrače, koji su ranije imali manju minutažu, ali se to, do kraja utakmice, nije odrazilo na rezultat i sigurnu pobjedu Čelika.