19 April 2024
nedjelja, 02 Septembar 2012 22:13

BiH bolja od Brazila

Odbojkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine na Paraolimpijskim igrama u Londonu je upisala i drugo pobjedu. Naši momci su sa 3:0 savladali Brazil i tako nastavili put prema četvrtini finala.

Naša reprezentacija u prvoj utakmici 30. avgusta savladala je Kinu sa 3:0, a istim rezultatom jučer je pobijedila Brazil. Odbojkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine prvi set protiv Brazilaca završila je za 18 minuta sa 25:14.

Brazil je u druga dva seta pružio malo veći otpor, međutim to nije nimalo omelo naše momke. Oba seta trajala su po 25 minuta, a okončana su u korist naše reprezentacije za 25:21 i 25:19. Naša reprezentacija igrala je u sastavu: Godinjak, Manko, Kešmer, Medić, Duran, Cancar, Hamzić, Kadrić, Alibašić, Delalić i Jusufović. Trener: Mirza Hrustemović.

Autor: Sport Centar