24 April 2024
četvrtak, 30 Avgust 2012 00:55

Futsal: BIH-Srbija 1:1

U Sportskoj dvorani Peki na Palama odigrana je prijateljska utakmica futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine i Srbije, a okončana je rezultatom 1:1. Gosti su poveli pogotkom Čizmara u 18. minuti, da bi konačan rezultat postavio Novoselac u 31. minuti. Podsjetimo, srbijanski reprezentativci na Pale su doputovali jučer, a do utakmice su odradili i jedan trening. Naš selektor Boro Matan okupio reprezentaciju prije dva dana u Vogošći, a računao je na sljedeće igrače: Bahrudin Omerbegović, Haris Skuhan, Alen Lalić, Maid Ramić, Nijaz Mulahmetović, Dražen Novoselac, Marin Šunjić, Tomo Bevanda, Ivan Matan, Muhamed Ramić, Savo Andrić, Miljan Vico i Emir Hopovac.

Dodajmo i da je ulaz za utakmicu bio slobodan, a u dvorani Peki prisutne su bile velike mjere obezbjeđenja.
Autor: Sport Centar