16 April 2024
četvrtak, 07 Juni 2012 14:02

U sklopu zaostalog 27.kola Premijer Omladinske lige BiH jučer su naši kadeti i juniori igrali protiv vršnjaka iz tuzlanske Slobode. Kadeti su bili dosta uspješniji, i deklasirali su tuzlake 4:0. Već nakon prvog poluvremena sve je bilo riješeno golovima Burekovića, Šabanovića i Garanovića, koji je postigao eurogol sa 25 metara. U drugom poluvremenu visoku pobjedu golom je potvrdio Šijerkić. Juniori su remizirali rezultatom 1:1. Čelik je vodio i imao više od igre, pogotovo u prvom poluvremenu kada su napadači promašili nekoliko izglednih prilika. Kazna je stigla krajem utakmice kada gosti izjednačuju golom Rahmanovića. Ovim rezultatima i kadeti i juniori zauzimaju sedmo mjesto na tabeli.

KADETI: ČELIK – SLOBODA 4:0 (3:0)

Sudije: Hadžimejlić Senad, Tičić Mirza, Grabus Elvir

ČELIK: Đuzdanović, Šijerkić, Muhić, Herić, Čurić, Duraković, Garanović, Bureković, Šabanović, Vujica, Babović. Još su igrali: Tuzlić, Topalović, Salijević, Hamzić, Čišić. Trener: Brkić Senad.

SLOBODA: Brezičanin, Vidaković, Tosunbegović, Gojković, Mujkić, Kadić, Subašić, Tinjić, Čivić, Ribič, Vejzović. Još su igrali: Gazibegović, Sandžić, Karić, Smajić, Adrović. Trener: Kunosić Izet.

Strijelci: Bureković 6', Šabanović 9', Garanović 36', Šijerkić 53'.

JUNIORI: ČELIK – SLOBODA 1:1 (1:0)

Sudije: Tičić Mirza, Hadžimejlić Senad, Grabus Elvir

ČELIK: Čurić, Šehić, Ramić, Jaganjac, Skender, Idrizović, Durmić, Popović, Čehajić, Salkić, Mušović. Još su igrali: Hrvačić, Aščerić, Hrvić. Trener: Hrustanović Nijaz.

SLOBODA: Mandušić, Hodžić, Mumić, Perić, Rahmanović, Alihodžić, Šarić, Musić, Mumić, Hasanović, Salamović. Još su igrali: Velagić, Mumić, Dedić. Trener: Kunosić Izet.

Strijelci: Durmić 37' (Čelik); Rahmanović 80' (Sloboda)