25 April 2024
subota, 12 Maj 2012 19:04

Čelik 3: Rudar 0

Fudbaleri Čelika ostvarili su veoma važnu pobjedu u borbi za opstanak. Crno-crveni su savladali Rudar sa 3:0, a posebno treba izdvojit drugi gol kojeg je majstorski smjestio Dario Purić.

Čelik je od prve minut krenuo ka golu Rudara. Nakon prilika Jusića, te Vršajevića koji je pogodio prečku u 13. minuti, domaći su u vodstvo došli u 36. minuti. Martinović je pronašao Čovića koji sa tri metra pogađa za 1:0. Šest minuta kasnije čudesan gol Darija Purića. Odapeo je sa preko 25 metara i pogodio rašlje gola Nikolića.

U 60.minuti penal za Čelik, ali je Martinović pogodio prečku. U 80. minuti Purić kruniše sjajnu predstavu drugim golu.

Čelik - Rudar 3:0

Stadion Bilino polje. Gledalaca: 300. Sudija: Tomislav Čuić. Strijelci: 1:0 Čović (36), 2:0 Purić (42), 3:0 Pruić (80).

Čelik: Matić, Isaković, Čović, Jusić, Damjanović, Martinović, Purić, Vršajević, Brković, Sadiković, Kaptean.
Rudar: Nikolić, Jevtić, Kantar, Ramić, Mitrović, Žerić, Tosunović (od 45. Hodžić), Šodiuć, Rovčanin, Rastoka, Babić.